Mikromagie

Zážitek, který se odehraje ve Vašich rukách je vždy ten nejsilnější. Nevěříte? Pojďte se přesvědčit. Pokud pořádáte firemní večírek, soukromou oslavu narozenin, svatbu nebo vánoční akci? Pozvěte kouzelníka a o zábavu je

Mikromagie (table hopping), je velmi vyhledávaná a moderní forma zábavy, při které se diváci mohou přesvědčit, že kouzla skutečně existují.

Změní se Vám v ruce karty, objevují se a cestují mince, šátek projde Vaším telefonem a spoustu dalších efektů o kterých budete mít šanci vyprávět svým přátelům.

Cílem mikromagie je pobavit diváky, být s kouzly přímo u vás a tím vytvořit zážitek, na který si můžete sáhnout a být tak jeho součástí. I Ti, kteří na kouzla nevěří si u mikromagie přijdou na své. Oni totiž uvěří...

A jakto probíhá? V průběhu večera chodím mezi hosty a zábavnou formou kouzlím přímo mezi diváky. Ať už jsem jako překvapení pro hosty nebo nahlášená doprovodná zábava, diváci si vždy všimnou, že se něco děje a kouzlo kouzel je, že vždy přilákají pozornost. Paralelně může probíhat jakýkoliv další program, navzájem se můžeme jen doplňovat.

Mikromagie Praha - míst, kde jsem kouzlil je mnoho a vždy rád objevím nový salónek, hotel nebo restauraci. S mikromagií se může jít všude a Praha je pro tuto zábavu kouzelně krásná =)

Mikromagie Brno - Palace Hlinky, restaurant TULIP, Avion shopping park, Fiat Gallery, KC Babylon a mnoho dalších míst, kde se konají firemní večírky, soukromé akce i vánoční party.

Diváci se u mikromagie mohou těšit na kouzla s kartami, mincemi, prstýnkem, šátky a samozřejmě i s vypůjčenými předměty od diváků. To a mnohem víc je součástí kouzlení u stolu.

Délka trvání mikromagie záleží na domluvě a na počtu hostů.

Před samotnou mikromagií může být i vystoupení na parketu - Start Up Magic nebo

Samostatný vstup na parketu (2O minut): Zábavné vystoupení na parketu s esencí tajemna a napínavých kouzel. Interakce, vtip a aktivní zapojení diváků vytvoří nezapomenutelnou podívanou plnou smíchu a skvělých vzpomínek o kterých si budou hosté dlouho povídat.

Náhodný výběr fotek z galerie:

Fincentrum s kouzelníkem Fincentrum, mikromagie Praha
Detail fotky | Detail akce
Office Depot, mikromagie na...
Detail fotky | Detail akce
zábava na svatbu, kouzelník Břevnovský klášter, svatba
Detail fotky | Detail akce
magician Martin Kellman 02. 09. 22 SAKER, Kroměříž
Detail fotky | Detail akce
podepsaná karta, kouzelník Martin Kellman Šejdorfský mlýn, svatba na ...
Detail fotky | Detail akce
mikromagie Martin Kellman Oslava 40. narozenin, Praha...
Detail fotky | Detail akce
kouzlo s tužkou Family Day KPC, kouzelník n...
Detail fotky | Detail akce
mikromagie praha Oslava 40. narozenin, Praha...
Detail fotky | Detail akce
kouzlení s divíem KB - firemní večírek
Detail fotky | Detail akce
Zpět

Kontakt

Tel.: +420 777 87 97 04
E-mail: Martin@VasKouzelnik.cz

Těším se na naši případnou budoucí spolupráci!

Rychlá zpráva

Máte dotaz? Zájem o některou ze služeb? Pošlete rychlou zprávu!