Zábava na svatbu

Vzpomínka na svatební den má být jedna z nejkrásnějších. Jeden z nejkouzelnějších dnů na Vaší společné cestě. Vstupte do nové životní etapy s KOUZLEM.

Svatby

SVATEBNÍ PROGRAM:

Úvod patří novomanželům. Kouzelník se nejprve představí zábavným kouzlem všem svatebčanům. Po tomto vstupu následuje kouzlo s nevěstou i s ženichem. A samozřejmě i krásné kouzlo na spečetění jejich nezapomenutelného svatebního dne.

Svatba

Po tomto “představení kouzelníka” následuje:

TABLE HOPPING - kouzla mezi diváky.

Ať už se jdou novomanželé fotit a nebo začíná večerní zábava. Kouzelník do probíhající kávy či hraní kapely chodí mezi svatebčany s kouzlí u jednotlivých stolů. Jedná se o doprovodný program, kde se mění karty pod rukama diváků, objevují se mince i mizejí prstýnky (zapůjčené samozřejmě =). Jednoduše, na svatbě je kouzelník, který se stará o zábavu a veselou atmosféru tohoto magického dne.

Délka trvání programu záleží na domluvě a na počtu hostů.
Ze zkušenosti to bývá cca 10 min. START UP Magic + 60 - 90 minut kouzla mezi hosty.

Originální zábava pro Vás nebo na svatební den Vašich blízkých.

Kouzelník na svatbu

Nepozvat na svatbu kouzelníka by mohlo být jako nepozvat 13. sudičku. Ale opravdu jenom obrazně. Ten se totiž dokáže postarat o skvělou zábavu a byla by škoda o ni přijít.

Zábava na svatbu v podobě kouzelníka je zpestřením, které mezi jídlem, pitím a tancem bude skvělou třešničkou na dortu. Postará se totiž o překvapení pro novomanžele, ale zapojí také hosty, aby jim nebylo líto. Program na svatbu budete mít zařízený opravdu pestrý a nestane se, že by někdo odešel dřív. Kouzelník na svatbu bezpochybně patří.

Kontakt

Tel.: +420 777 87 97 04
E-mail: Martin@VasKouzelnik.cz

Těším se na naši případnou budoucí spolupráci!

Rychlá zpráva

Máte dotaz? Zájem o některou ze služeb? Pošlete rychlou zprávu!