Oslava narozenin

DĚTSKÉ OSLAVY:

Děti milují kouzla a zázraky. Oslavte dětské narozeniny se zábavou a smíchem. Pozvěte kouzelníka.

Interaktivní kouzelnické vystoupení pro děti

INTERAKTIVNÍ KOUZELNICKÉ
VYSTOUPENÍ PRO DĚTI

Připravujete oslavu narozenin pro Vašeho syna nebo dceru? Chcete, aby zažil/a opravdu kouzelné narozeniny? Není pro děti nic krásnějšího, než když si zakouzlí společně s kouzelníkem a nějaká kouzla se i v průběhu programu naučí. Celý průběh vystoupení je založený na interakci s dětmi a jejich smích jej plnohodnotně doprovází. I když se jedná o kouzla pro děti, i dospělí rodiče si zde přijdou na své =)

Modelování zvířátek z balónků

ROZDÁVÁME ZVÍŘÁTKA

Není nic krásnějšího, než když si i kamarádi oslavence odnesou něco domů. Vedle zážitku na kouzlení s kouzelníkem si mohou nechat vymodelovat zvířátko z balónků, které pro ně kouzelník na oslavě narozenin rád udělá. V samotném závěru a podle dětí je možné si společně zahrát i zvířecí seznamku, kde si zábavnou formou děti představí a zahrají všechna zvířátka.

OSLAVA NAROZENIN PRO DOSPĚLÉ:

...i dospělí se chtějí bavit a nahlédnout do světa kouzel.

Start up magic

OSLAVA S KOUZELNÍKEM - představení

“Možná přijde i kouzelník” - věta, kterou zná snad celý národ. A ono tomu tak skutečně může být. V úvodních 10 minutách se kouzelník všem divákům představí svými kouzly na parketu. Popřeje oslavenci a pobaví přítomné diváky, aby navázal a rozvinul příjemnou atmosféru. Samozřejmostí je i speciální kouzlo určené pouze na narozeninové oslavy.

Table hopping

Po tomto bloku následuje

TABLE HOPPING - kouzla mezi diváky.

Aby si každý host odnesl svou vzpomínku na kouzelnou oslavu narozenin. Po úvodním představení kouzelník chodí mezi hosty a kouzlí mezi nimi. Diváci se mohou těšit na tzv. mikromagii, kde se kouzla odehrávají v přímé blízkosti diváků i v jejich rukách. Tím se samotné kouzlo vždy umocní a i Ti, kteří doposud na kouzla nevěřili, uvěří. Kouzelník začíná kouzlit vždy u oslavence a pak pozvolna přechází k dalším hostům oslavy. Diváci i oslavenec se mohou těšit na kouzla s mincemi, kravatami, špendlíky, prstýnkem i s předměty, které samy kouzelníkovi zapůjčí =)

Délka trvání programu je cca 60 minut. Záleží však na domluvě a na počtu hostů.

Buďte originální, věnujte KOUZLO.

Kontakt

Tel.: +420 777 87 97 04
E-mail: Martin@VasKouzelnik.cz

Těším se na naši případnou budoucí spolupráci!

Rychlá zpráva

Máte dotaz? Zájem o některou ze služeb? Pošlete rychlou zprávu!