Firemní večírky

Firemní večírky bývají nuda... ...ne se mnou =)

Start up magic

PRŮBĚH VYSTOUPENÍ:

START UP Magic

Jedná se o cca 10 minutové vystoupení na parketu, kde probíhá "představení kouzelníka". V této části KOUZELNÍK kouzlí pro všechny diváky. Jedná se o zábavný program založený na interakci s diváky. Tak, aby byli do kouzel vtaženi a příjemně se bavili.

Table hopping

Po tomto bloku následuje

"TABLE HOPPING" - kouzla mezi diváky.

Zde kouzelník chodí mezi jednotlivými hosty a nenucenou formou předvádí kouzla v nejtěsnější blízkosti pro jednotlivé diváky. Vždy tak, aby diváky zapojil a oni sami se stali součástí kouzel a měli tak nevšední zážitek. Kouzlí vždy u nějaké části stolu, popřípadě hloučku hostů. Jedná se především o kouzla s mincemi, kartami, prstýnkem, špendlíky a s předměty zapůjčenými od diváků.

Délka trvání programu záleží na domluvě a na počtu hostů.

Originální program na Váš firemní večírek!

Firemní večírek s kouzelníkem

Firemní večírek bývá často oříšek, protože se nezavděčíte všem. Někdo se nudí, jinému nechutná jídlo, dalšímu se zdá málo pití. Jak tedy všechny spojit a vymyslet něco co jim bude vyhovovat?

Vsaďte na skvělou zábavu a rozpruďte večer kouzelníkem. Taková zábava pro firemní večírek Praha nebo program na firemní večírek Brno rozhodně nemůže chybět. Kouzelník se nejen, že postará o program, ale také jej může i moderovat. Bude kouzlit nejen na podiu, ale také přímo mezi diváky, čím budou vtažení do všeho toho magického dění. Hosté se budou moci mezi sebou poznat i v zcela jiném světle a veškerý ostych bude zapomenutý. Nezapomeňte ani na firemní vánoční večírek, který je právě v období, ve kterém o magii není nouze.

Kontakt

Tel.: +420 777 87 97 04
E-mail: Martin@VasKouzelnik.cz

Těším se na naši případnou budoucí spolupráci!

Rychlá zpráva

Máte dotaz? Zájem o některou ze služeb? Pošlete rychlou zprávu!