O mně

Jmenuji se Martin a kouzlům se věnuji od 12 let. Začínal jsem asi jako každý kouzelník - malý kluk, kterému se do rukou dostala kouzelnická knížka.

Později jsem začal chodit do kouzelnického kroužku p. Netopila a po několika letech k p. Jedličkovi, který vychovával mladé kouzelníky a důraz kladl na kouzla a pohyb na jevišti.

Martin Boháč

Později, v roce 2000 Jaroslav Kunc obnovil prestižní pražský klub KIM club Praha, jehož jsem hrdým členem. Hrdým proto, že nelpíme na nějakých dosažených úspěších v minulosti, ale snažíme se na sobě pracovat jak po stránce kouzelnické, tak po stránce herecké.

“Jsem rád, že tyto zkušenosti mohu využívat na nejrůznějších akcích, kde díky Vám mám možnost účinkovat.”

V současné době se věnuji kouzlům a moderování a jsem vděčný, že patřím do skupiny lidí, kteří mají to štěstí živit se tím, co je baví. . .

Trofeje a úspěchy

Mám =) Od 16 let jsem navštěvoval nejrůznější mezinárodní kouzelnické soutěže, jako kluk co má svůj koníček. Pak jsem si ale uvědomil, že nechci kouzlit pro kouzelníky a kouzelnickou porotu, která na kouzla nahlíží a hodnotí je úplně jinak, než veřejnost. Chci kouzlit pro veřejnost - pro skutečné diváky, kteří se chtějí bavit a být skutečně okouzleni.

Mé pravidelné spolupráce

listopad 2013 až
současnost
Kouzelnické čtvrtky, 1 x za 14 dní kouzlení pro hosty restaurace Sweet 60's, Praha 10.
září 2013 až
současnost
Pravidelné kouzlení a modelování zvířátek z balónků pro děti v rodinném centru Hafíkov, Galerie Butovice - kouzelné úterky.
listopad 2013 až
únor 2014
Kouzlení a modelování zvířátek z balónků v kavárně Gelatii, Arkády Pankrác. Pravidelné neděle s kouzelníkem, 1 x za 14 dní.
listopad 2011 až
leden 2014
Exklusivní spolupráce s Aquapalace Praha - moderování dětských akcí, pravidelně každou sobotu + 2 x týdně o všech prázdninách. Dále moderování eventů pro dospělé (Valentýn, MČR v jízdě na tobogánech, narozeniny Aquapalace Praha, firemní večírek Aquapalace Praha a další akce pro dospělé).

Kontakt

Tel.: +420 777 87 97 04
E-mail: Martin@VasKouzelnik.cz

Těším se na naši případnou budoucí spolupráci!

Rychlá zpráva

Máte dotaz? Zájem o některou ze služeb? Pošlete rychlou zprávu!