Oslava narozenin

DĚTSKÁ OSLAVA NAROZENIN:

Děti milují kouzla a zázraky. Oslavte dětské narozeniny se zábavou a smíchem. Pozvěte kouzelníka.

Děti kouzlí, Martin čaruje!

INTERAKTIVNÍ KOUZELNICKÉ
VYSTOUPENÍ PRO DĚTI

Připravujete oslavu narozenin pro Vašeho syna nebo dceru? Chcete, aby zažil/a opravdu kouzelné narozeniny? Není pro děti nic krásnějšího, než když si zakouzlí společně s kouzelníkem a nějaká kouzla se v průběhu programu i naučí. Žádný malý host není “pouze divákem”, ale vždy je součástí nějakého kouzla. Vystoupení je založeno na interakci, kouzla gradují a smích dětí i rodičů vytváří tu správnou energii a dynamiku celému programu.

Modelování zvířátek z balónků

ROZDÁVÁME ZVÍŘÁTKA

Kamarádi mluví o kouzelníkovi, byli na oslavě narozenin na kterou budou dlouho vzpomínat. “A hele co mám.” Pejska, kočičku, myšku, berušku, papouška, medvídka. Zvířátka z balónků mají své kouzlo pro každé dítě a přinést si takového mazlíčka domů? To určitě projde - jako vzpomínka na oslavu narozenin. Jakékoliv zvířátko z balónků si děti budou přát, jako kouzelník Martin jim ho moc rád vytvořím. Kromě Surikaty =D

OSLAVA NAROZENIN PRO DOSPĚLÉ:

Mikromagie a kouzla, jako na firemní akci...

OSLAVA S KOUZELNÍKEM

Start Up Magic

Lidé si povídají, oslava ševelí. . . Překvapení pro oslavence? Nebo rozproudit zábavu hostům? Jdeme na to =)

Dámy a pánové, na oslavě je kouzelník. O peněženku a hodinky se bát nemusíte, bude zábava. V úvodu se představím a vytvořím takovou atmosféru, která vaše hosty příjemně uvolní, prolomí ledy mezi těmi, kteří se neznají a smích a zábava bude společný jmenovatel Vaší oslavy. Součástí je i kouzlo se zapojením oslavence, které na narozeninové oslavě nesmí chybět.

Po tomto bloku následuje

Mikromagie - kouzla mezi diváky.

Málokdo se chce dnes jen dívat bez účasti. To nikdy není takové, jako když se karta změní v rukách diváka, mizejí různé předměty, objevují se a cestují mince, vznáší se divákův prstýnek. Přesně o tomto je mikromagie. Jako kouzelník se vždy snažím o to, a by měl každý host oslavy o čem vyprávět, abych vytvořil příjemnou energii na celé oslavě a tím se kouzla nejen zažila, ale aby se o nich mluvilo i když kouzelník odejde. Začínám kouzlit vždy u oslavence a pak pozvolna přecházím k Vašim hostům.

Délka trvání programu je cca 60 minut. Záleží však na domluvě a na počtu hostů.

Buďte originální, věnujte KOUZLO.

Oslava 60. narozenin

Oslava 50. narozenin

Oslava 40. narozenin

Oslava 30. narozenin

Oslava narozenin s kouzelníkem

Zábava na oslavu narozenin je hlavním bodem každého plánování. A než na to být sami, tak je lepší zkusit to s pravým kouzelníkem, co vy na to?

Zábava, vzpomínky, radost i zážitek. To vše pojí dětskou i dospělou oslavu narozenin. Ať už je místem Praha nebo oslava s kouzelníkem Brno či jiné město, bude na co vzpomínat. Taková dětská oslava narozenin Praha se stane nejkrásnější vzpomínkou, protože doma se nekouzlí každý den. Oslava narozenin pro děti Brno a oslava dětských narozenin Praha s kouzly a čáry je skvělým řešením obsahu zábavy, kterou každý malý oslavenec uvítá. Zábava na dětskou oslavu v tomto provedení není nebezpečná a je vhodná pro malé i starší ratolesti. Tipy na dětskou oslavu narozenin se tak dají rozšířit o kouzelníka.

Kouzelník dokáže bavit i dospělé a ať už se jedná o oslavu 40. narozenin nebo oslavu 50. nebo nějaký nápad na oslavu 60. tin. Narozeninová oslava pro dospělé je přizpůsobena každému věku. Nápady na oslavu narozenin můžete vymyslet i sami, ale v kombinaci s kouzelníkem to bude mít ještě lepší šmrnc. Zábava na oslavu pro dospělé je nastavena tak, aby oku kouzelníka neuniknul nejen oslavenec, ale ani hosté. Takže překvapení bude pro všechny hosty oslavy.

Dětské narozeninové oslavy Praha, Brno, Liberec, Plzeň či jiné město. Kouzelník na dětskou oslavu narozenin prostě patří. Zábava na narozeninovou oslavu pro děti se tímto výběrem stává zajímavější a programově bohatší. Narozeninové oslavy pro děti tak budou pouze v duchu kouzel.

Kontakt

Tel.: +420 777 87 97 04
E-mail: Martin@VasKouzelnik.cz

Těším se na naši případnou budoucí spolupráci!

Rychlá zpráva

Máte dotaz? Zájem o některou ze služeb? Pošlete rychlou zprávu!