Oslava narozenin

DĚTSKÁ OSLAVA NAROZENIN:

Děti milují kouzla a zázraky. Oslavte dětské narozeniny se zábavou a smíchem. Pozvěte kouzelníka.

Interaktivní kouzelnické vystoupení pro děti

INTERAKTIVNÍ KOUZELNICKÉ
VYSTOUPENÍ PRO DĚTI

Připravujete oslavu narozenin pro Vašeho syna nebo dceru? Chcete, aby zažil/a opravdu kouzelné narozeniny? Není pro děti nic krásnějšího, než když si zakouzlí společně s kouzelníkem a nějaká kouzla se v průběhu programu i naučí. Celý průběh vystoupení je založený na interakci s dětmi, takže bude o čem vyprávět. Dětský smích plnohodnotně doprovází atmosféru oslavy a i když se jedná o kouzla pro děti, i dospělí rodiče si užijí skvělý zážitek =)

Modelování zvířátek z balónků

ROZDÁVÁME ZVÍŘÁTKA

Kamarádi mluví o kouzelníkovi, byli na oslavě narozenin na kterou budou dlouho vzpomínat. “A hele co mám.” Pejska, opičku, berušku, myšku, medvídka, kočičku. Zvířátka z balónků mají své kouzlo pro každé dítě a přinést si takového mazlíčka domů? To určitě projde - jako vzpomínka na oslavu narozenin. Jakékoliv zvířátko z balónků si děti budou přát, kouzelník Martin jim ho vytvoří. Kromě Surikaty =D

OSLAVA NAROZENIN PRO DOSPĚLÉ:

...i dospělí se chtějí bavit a nahlédnout do světa kouzel.

Start up magic

OSLAVA S KOUZELNÍKEM - představení

Cílem je prolomit ledy mezi hosty, kteří se třeba ještě neznají a rozvinout příjemnou atmosféru, která na oslavě narozenin nesmí chybět.

“Možná přijde i kouzelník” - věta, kterou zná snad celý národ. A ono tomu tak skutečně může být i na vaší oslavě. V úvodních 10 minutách se divákům představím svými kouzly na parketu. Dámy a pánové, mezi vámi je kouzelník. O peněženku ani hodinky se ale nebojte, bude zábava, tomu věřte. Samozřejmostí je i speciální kouzlo určené pouze na narozeninové oslavy. Table hopping

Po tomto bloku následuje

Mikromagie - kouzla mezi diváky.

Aby měl každý host o čem vyprávět je potřeba diváky maximálně vtáhnout do kouzel a zabavit interakcí. Po úvodním představení kouzelník chodí mezi hosty a kouzlí přímo s nimi. Diváci se mohou těšit na mikromagii, kde se kouzla odehrávají v přímé blízkosti a v rukách diváků. Tím se samotné kouzlo vždy umocní a i Ti, kteří doposud na kouzla nevěřili, uvěří. Kouzelník začíná kouzlit vždy u oslavence a pak pozvolna přechází k dalším hostům oslavy. Diváci i oslavenec se mohou těšit na kouzla s mincemi, kartami, špendlíky, prstýnkem i s předměty, které samy kouzelníkovi zapůjčí =)

Délka trvání programu je cca 60 minut. Záleží však na domluvě a na počtu hostů.

Buďte originální, věnujte KOUZLO.

Oslava 60. narozenin

Oslava 50. narozenin

Oslava 40. narozenin

Oslava 30. narozenin

Oslava narozenin s kouzelníkem

Zábava na oslavu narozenin je hlavním bodem každého plánování. A než na to být sami, tak je lepší zkusit to s pravým kouzelníkem, co vy na to?

Zábava, vzpomínky, radost i zážitek. To vše pojí dětskou i dospělou oslavu narozenin. Ať už je místem Praha nebo oslava s kouzelníkem navštíví Brno či jiné město, bude na co vzpomínat. Taková dětská oslava narozenin Praha se stane nejkrásnější vzpomínkou, protože doma se nekouzlí každý den. Oslava narozenin pro děti Brno a oslava dětských narozenin Praha s kouzly a čary je skvělým řešením obsahu zábavy, kterou každý malý oslavenec uvítá. Zábava na dětskou oslavu v tomto provedení není nebezpečná a je vhodná pro malé i starší ratolesti. Dětská narozeninová oslava tipy se tak dá rozšířit o jednoho skvělého kouzelníka.

Kouzelník dokáže bavit i dospělé a ať už se jedná o oslavu 40. narozenin nebo oslavu 50. nebo nějaký nápad na oslavu 60. tin, tak narozeninová oslava pro dospělé je přizpůsobena každému věku. Nápady na oslavu narozenin můžete vymyslet i sami, ale v kombinaci s kouzelníkem to bude mít ještě lepší šmrnc. Zábava na oslavu pro dospělé je nastavena tak, aby oku kouzelníka neuniknul nejen oslavenec, ale ani hosté. Takže překvapení bude prpo všechny hosty oslavy.

Dětské narozeninové oslavy Praha už neprobíhají ani jinak než s tímto milým pomocníkem. Kouzelník na dětskou oslavu narozenin prostě patří od nepaměti. Zábava na narozeninovou oslavu pro děti se tímto výběrem stává zajímavější a programově bohatší. Narozeninové oslavy pro děti Praha již budou pouze v duchu magie.

Kontakt

Tel.: +420 777 87 97 04
E-mail: Martin@VasKouzelnik.cz

Těším se na naši případnou budoucí spolupráci!

Rychlá zpráva

Máte dotaz? Zájem o některou ze služeb? Pošlete rychlou zprávu!