Oslava narozenin

DĚTSKÉ OSLAVY:

Děti milují kouzla a zázraky. Oslavte dětské narozeniny se zábavou a smíchem. Pozvěte kouzelníka.

Interaktivní kouzelnické vystoupení pro děti

INTERAKTIVNÍ KOUZELNICKÉ
VYSTOUPENÍ PRO DĚTI

Připravujete oslavu narozenin pro Vašeho syna nebo dceru? Chcete, aby zažil/a opravdu kouzelné narozeniny? Není pro děti nic krásnějšího, než když si zakouzlí společně s kouzelníkem a nějaká kouzla se i v průběhu programu naučí. Celý průběh vystoupení je založený na interakci s dětmi a jejich smích jej plnohodnotně doprovází. I když se jedná o kouzla pro děti, i dospělí rodiče si zde přijdou na své =)

Modelování zvířátek z balónků

ROZDÁVÁME ZVÍŘÁTKA

Není nic krásnějšího, než když si i kamarádi oslavence odnesou něco domů. Vedle zážitku na kouzlení s kouzelníkem si mohou nechat vymodelovat zvířátko z balónků, které pro ně kouzelník na oslavě narozenin rád udělá. V samotném závěru a podle dětí je možné si společně zahrát i zvířecí seznamku, kde si zábavnou formou děti představí a zahrají všechna zvířátka.

OSLAVA NAROZENIN PRO DOSPĚLÉ:

...i dospělí se chtějí bavit a nahlédnout do světa kouzel.

Start up magic

OSLAVA S KOUZELNÍKEM - představení

“Možná přijde i kouzelník” - věta, kterou zná snad celý národ. A ono tomu tak skutečně může být. V úvodních 10 minutách se kouzelník všem divákům představí svými kouzly na parketu. Popřeje oslavenci a pobaví přítomné diváky, aby navázal a rozvinul příjemnou atmosféru. Samozřejmostí je i speciální kouzlo určené pouze na narozeninové oslavy.

Table hopping

Po tomto bloku následuje

TABLE HOPPING - kouzla mezi diváky.

Aby si každý host odnesl svou vzpomínku na kouzelnou oslavu narozenin. Po úvodním představení kouzelník chodí mezi hosty a kouzlí mezi nimi. Diváci se mohou těšit na tzv. mikromagii, kde se kouzla odehrávají v přímé blízkosti diváků i v jejich rukách. Tím se samotné kouzlo vždy umocní a i Ti, kteří doposud na kouzla nevěřili, uvěří. Kouzelník začíná kouzlit vždy u oslavence a pak pozvolna přechází k dalším hostům oslavy. Diváci i oslavenec se mohou těšit na kouzla s mincemi, kravatami, špendlíky, prstýnkem i s předměty, které samy kouzelníkovi zapůjčí =)

Délka trvání programu je cca 60 minut. Záleží však na domluvě a na počtu hostů.

Buďte originální, věnujte KOUZLO.

Oslava narozenin s kouzelníkem

Zábava na oslavu narozenin je hlavním bodem každého podobného programu. A než na to být sami, tak je lepší zkusit to s pravým kouzelníkem.

Taková dětská oslava narozenin Praha se stane nejkrásnější vzpomínkou, protože doma se nekouzlí každý den. Oslava narozenin pro děti Brno a oslava dětských narozenin Praha s kouzly a čary je skvělým řešením obsahu zábavy, kterou žádný malý oslavenec nepohrdne. Zábava na dětskou oslavu v tomto provedení není nebezpečná a je vhodná pro malé i starší ratolesti. Dětská narozeninová oslava tipy se tak dá rozšířit o jednoho skvělého kouzelníka.

Kouzelník dokáže bavit i dospělé, a tak narozeninová oslava pro dospělé hry jsou přizpůsobené každému věku. Nápady na oslavu narozenin můžete vymyslet i sami, ale v kombinaci s kouzelníkem profesionálem to bude mít ještě lepší šmrnc. Zábava na oslavu pro dospělé je nastavena tak, aby oku kouzelníka neuniknul nejen oslavenec, ale ani hosté. 

Dětské narozeninové oslavy Praha už neprobíhají ani jinak než s tímto milým pomocníkem. Kouzelník na dětskou oslavu narozenin prostě patří od nepaměti. Zábava na narozeninovou oslavu pro děti se tímto výběrem stává zajímavější a programově bohatší. Narozeninové oslavy pro děti Praha již budou pouze v duchu magie.

Kontakt

Tel.: +420 777 87 97 04
E-mail: Martin@VasKouzelnik.cz

Těším se na naši případnou budoucí spolupráci!

Rychlá zpráva

Máte dotaz? Zájem o některou ze služeb? Pošlete rychlou zprávu!